Naprawa Okien Warszawa

504-589-653

Napisz zapytanie ofertowe

Usługi serwisowe

Serwis okien

Ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego rekomendujemy coroczny przegląd okien oraz drzwi. Nasz serwis zapewnia szybką i solidną kontrolę stanu ram wykonanych zarówno z drewna, jak i PCV. Świadczymy kompleksową ofertę serwisową. Poniżej nasze najpopularniejsze usługi.

Regulacja okien i drzwi

Odpowiednia regulacja wszystkich elementów zapobiega wypaczeniom i poważnym uszkodzeniom okien. Szczególnie dbać należy o okna, które są często otwierane, uchylane, wystawiane na działanie słońca i wiatru. Nasza firma gwarantuje pomoc serwisową w zakresie nie tylko ciężej pracujących mechanizmów i trudności w domykaniu skrzydeł, ale również korekcie ustawień oraz wymianie pozostałych, niezbędnych części. Na regulację zdecyduj się, kiedy potrzebujesz więcej siły na otwarcie lub zamknięcie okna. To sygnał, że rama wymaga usługi serwisowej.

Regulacja docisku okien

Szczególnie latem i zimą ta usługa serwisowa jest wskazana. Okna kurczą się lub rozszerzają pod wpływem odpowiednio bardzo niskiej lub zbyt wysokiej temperatury. Narażone na to są szczególnie ramy wykonane z materiałów PCV. Proponujemy usługę polegającą na zmniejszeniu docisku okna latem oraz zwiększeniu w sezonie zimowym. Odpowiednia i fachowa regulacja docisku skrzydła okna do ościeżnicy sprawi, że ramy będą miały znacznie dłuższą żywotność. W obrębie naszych usług znajduje się regulacja okien PCV starego typu, nowoczesnych ram i okien drewnianych. Przed najzimniejszą porą roku zleć nam regulację okien na zimę i ciesz się dobrą izolacją termiczną w swoim wnętrzu.

Regulacja drzwi balkonowych

Odpowiednio wyregulowane i zabezpieczone drzwi balkonowe ochronią dom lub mieszkanie przed nadmierną utratą ciepła. Ponieważ balkon to znacznie większa powierzchnia niż pojedyncze okno, to odpowiednia regulacja i izolacja jest niezbędna, szczególnie w sezonie zimowym. Oferujemy usługę serwisową dla posiadaczy drzwi drewnianych i z PCV. W obrębie tej usługi proponujemy uszczelnienie drzwi, dopasowanie zawiasów, wyregulowanie okuć i mocowania oraz kontrolę stopnia zużycia drzwi.

Wymiana uszczelek w oknach

Spływające krople deszczu, opadające drobiny brudu, słońce i mróz skutecznie niszczą gumowe zabezpieczenia. Jak uszczelnić okna? Zamiast działania na własną rękę, warto zlecić to specjalistom. W celu uniknięcia uszkodzenia uszczelki (szczególnie zimą) firma Meteo w tym zakresie oferuje konserwację specjalistycznymi preparatami oraz ewentualną wymianę uszczelki okiennej. W ofercie naszych usług znajduje się uszczelnianie okien drewnianych oraz uszczelnianie okien PCV (również starego typu). Przez nieszczelne okna może uciekać nawet 30% ciepła. Skorzystanie z naszej usługi to w dłuższej perspektywie czasu znaczna oszczędność na rachunkach za ogrzewanie oraz bezcenny komfort domowników.

Wymiana szyby w oknie

Współczesne okna są szklone jednokomorowymi lub dwukomorowymi pakietami szybowymi, które zapewniają odpowiednią izolację cieplną. Firma Meteo gwarantuje właściwy montaż oraz optymalny wybór odpowiednich pakietów szybowych w zależności od potrzeb klienta.
Wymiana szyby w oknie to jedna z najpopularniejszych usług, świadczonych przez serwisy okienne. Oferujemy szybką i sprawną wymianę szyby w pakiecie z drobnymi naprawami, wynikającymi z uszkodzeń ramy lub mechanizmów okiennych. W obrębie tej usługi proponujemy wymianę zwykłej szyby okiennej na bardziej wyspecjalizowaną, na przykład: ciepłochronną, dźwiękochłonną, antywłamaniową, samoczyszczącą lub inną, zgodnie z życzeniem klienta.

Naprawy, przeróbki i zmiany

W trakcie użytkowania okien wiele osób decyduje się na dodatkowe akcesoria. Uchylne okucia, ograniczniki, zatrzaski balkonowe znacznie poprawiają komfort użytkowania. Firma Meteo zapewnia fachową pomoc w instalacji wszelkich dodatków. Wymiana klamek, montaż antywłamaniowych okuć – to tylko kilka przykładów prac, które wykonujemy w ramach naszej oferty.

Wspólpracujemy z:

  • Wink Haus
  • Roto
  • GU
  • Maco
  • Siegenia Aubi
  • Romb
  • BKS
  • Karo